Moje cesta k produktům LR

Jsem ze sportovní rodiny a od mala jsem byl veden ke sportu. Závodně jsem se věnoval lednímu hokeji, doplňkově fotbalu, ale i dalším sportům. V 17 letech mě postihla hluboká žilní trombóza spolu s dalšími komplikacemi a musel jsem se závodním sportem přestat. Začal jsem se věnovat trenérské profesi a studiu.

Během let se k mému zdravotnímu stavu postupně přidávaly komplikace. Začal jsem se více věnovat svému zdraví a vyzkoušel spoustu produktů od různých firem. Od roku 2021 jsem začal používat výrobky LR HEALTH & BEUTY, které mi v rámci udržení mého zdravotního stavu pomáhají. Dlouhodobě mám zkušenost s produkty Colostrum Kapsle a Liquid, Aloe Vera Drinking Gel Broskev a Immune Plus, Vita Active Red, Mind Master Formula Red a Green, v případě poranění kůže Aloe Vera Sprej první pomoci. Dlouhodobě pravidelně užívám Colostrum Kapsle, Aloe Vera Drinking Gel Broskev a Vita Active Red.

Jako dlouholetý hokejový trenér, zejména u mládeže, můžu říct, že dobrá imunita a odolnost organismu vůči onemocnění je základním předpokladem pro výkonnostní růst. Pokud mladý hráč nebude mít dobrou imunitu a bude často nemocný, nedosáhne i přes sebelepší tréninkový proces očekávaného výkonnostního růstu.

Touto cestou bych chtěl produkty německé společnosti LR HEALTH & BEUTY doporučit i Vám.Napište hledaný výraz a potvrďte

Zrušte hledání
vyhledat